Implantacija

Danties implanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu. Dantų implantai gali būti naudojami ne tik vienam, bet ir keliems prarastiems dantims atkurti. Danties vainiką galima atkurti daugybe būdų, tačiau ir danties šaknį, ir vainiką leidžia atstatyti tik danties implantas. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje.

Dantų implantų pagalba vienas ar keli dantys yra atkuriami nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, t.y. jų nereikia šlifuoti ar kaip nors kitaip pažeisti. Implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir per tam tikrą laiką turi prigyti. Tuo metu prie danties implanto galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus pakeistas nauju ar keliais naujais nuolatiniais dantimis.

Sėkmingai prigijęs ir tinkamai prižiūrimas dantų implantas nesukelia jokio nepatogumo kramtant maistą, kalbant. Jis leis jums pamiršti ankščiau buvusias problemas ir daug metų jums tarnaus lyg nuosavas dantis.

Informacija iš Straumann.lt